Sık sorulan: Ptt Kart Ile Hangi Bankalardan Para Çekilir?

PTT Kart ile nereden para çekebilirim?

PTT müşterileri yeni PTT Kart ‘ları ile hem ülke çinde hem de ülke dışında tüm ATM’lerden para çekebilecek ve aynı zamanda alışveriş yapabilecek. PTT ‘nin Denizbank dışında bu alanda başka bir bankayla ortaklığı bulunmuyor.

PTT anlaşmalı bankalar hangileri?

Aktifbank, Alternatifbank, Burgan Bank, Fibabanka, ICBC Turkey Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, Nurol Bank, Odeabank ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) bankalarından kullanmış olduğunuz kredilerin taksit ödemelerini PTT aracılığıyla yapabilirsiniz.

PTT Ortak ATM mi?

PTT ATM ‘nin ortak olarak çalıştığı bankalar vardır. bankaları ile anlaşmalı olan PTT, bu banka ATM ‘lerinde de PTT kartı bulunan bütün vatandaşlar ücret ödemeden ortak olarak kullanabilirler. Bunun yanı sıra PTT, farklı bankalarla para çekme, yatırma veya kredi çekme konusunda çalışır.

Finansbank Ortak ATM hangi bankalar?

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB ATM ‘leri artık Tek ATM QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM Platformunda birleştirdi. Artık siz de DenizBank ve TEB ATM ‘lerinden QNB Finansbank kartınızla ayda 3 defa ücretsiz para çekebilir, para yatırabilir veya kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  Yeni Kripto Para Nasıl Alınır?

PTT kart ile hangi ATM lerden ücretsiz para çekilir?

Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM ‘lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

PTT kart her yerde geçer mi?

Ön Yüklemeli Pttkart Ön yüklemeli Pttkartlar ile hak sahipleri yardım ödemelerini, sıra beklemeden Pttmatik’lerin yanı sıra tüm banka ATM cihazlarında nakit alabilmekte ve yurtiçi-yurtdışı alışveriş işlemlerinde kullanabilmektedirler.

2021 PTT hangi bankalarla anlaşmalı?

PTT ‘nin Anlaşmalı Olduğu Bankalar Hangileridir?

  • Aktif Bank.
  • TEB.
  • Denizbank.
  • Halkbank.
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank.

PTT deki paramı nasıl alabilirim?

Para almak için; İsminize gönderilen para transferleri için işleme ait referans numarası ve geçerli kimlik belgeniz ile en yakın PTT işyerine giderek, paranızı alabilirsiniz.

PTT kredi faiz oranları nedir?

Maaşını PTT ‘den alan Emekli Müşterilerimiz için faiz oranı; 3.000 TL’ye kadar %2,74, 3.000 TL ile 10.000 TL aralığı için %2,49, 10.000 TL ile 20.000 TL aralığı için 2.39% ve 20.000 TL ve üstü için %2,24’tür.

Yapı kredi hangi banka ile ortak ATM?

HSBC banka kartı müşterileri QNB Finansbank ATM ‘sinden, Türkiye Finans müşterileri de Türkiye’nin her yerinde Yapı Kredi ve PTT ATM ‘lerinden hiç bir komisyon ödemeden parasına kavuşabiliyor.

Ortak Atm’ler para kesiyor mu?

BDDK’nın son düzenlemesine göre ortak ATM ‘lerden farklı kartlar ile 100 liralık para çekiminde alınabilecek komisyon ücreti 2 lira 30 kuruş ile sınırlandırıldı. 100 liranın üzerinde çekilen paralarda da benzer oranlarda rakam yükseliyor.

En kart hangi ATM lerde geçerli?

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM ‘lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

You might be interested:  Artı Para Faizi Ne Demek?

Türkiye Finans hangi banka ile anlaşmalı?

​ Anlaşmalı PTT ve Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden anlaşmalar kapsamındaki indirim oranları ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer banka müşterilerinin Türkiye Finans Paratiklerinden yaptıkları işlemler için kart sahibi bankanın belirlediği oranlarda işlem ücreti alınmaktadır.

DenizBank hangi banka ATM ortak?

DenizBank, QNB Finansbank ve TEB güçlerini Tek ATM Platformunda birleştirdi. Artık siz de QNB Finansbank ve TEB ATM ‘lerinden DenizBank kartınızla ayda 3 defa ücretsiz işlem yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector