Soru: Axess Chip Para Nasıl Kullanılır?

Trendyol Axess chip para nasıl kullanılır?

​Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol ‘dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya ” TRENDYOL ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

Axess chip para nerede kullanılır 2020?

Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

Chip para hangi sitelerde geçerli?

Akbank – Axess Chip Para Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

  • N11.com.
  • e-bebek.com.
  • teknosa.com.
  • hepsiburada.com.
  • gittigidiyor.com.
  • turna.com.
  • gramaltin.com.

Axess Chip para hangi benzin istasyonlarında geçerli?

Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Temmuz 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Shell istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip -paralar 23 Temmuz 2019 tarihinde silinecektir.

Akbank chip-para nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chip – para ‘yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip -paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip -parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

You might be interested:  Sık sorulan: Çinde Hangi Para Birimi Kullanılır?

Qnb ParaPuan nasıl kullanılır?

ParaPuan

  1. QNB Finansbank POS’larında yapılan harcamalarınızdan ve özel kampanyalardan ParaPuan kazanabilirsiniz.
  2. ParaPuan ‘larınız alışverişlerde kullanılırken 0,1 Kr ile çarpılır.
  3. ParaPuan ‘larınızı QNB Finansbank POS’u olan mağazalarda ve ParaPuan kullanımı yapılabilen e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

A101 de chip para kullanılıyor mu?

Axess’e özel 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101 Kapıda uygulamasından yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL chip – para! Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “KAPIDA” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Akbank mil puan nerede kullanılır?

Wings’le biriktirdi​ğiniz Mil Puan ‘ları 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak uçak bileti almak için veya GezK​anatlan.com(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) üzerinden uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası almak için kullanabilirsiniz.

World kart para puan nerelerde kullanılır?

Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri’nde kullanabilirsiniz. Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer.

Odeabank chip para nerelerde kullanılır?

Odeabank chip para internet sitelerinde geçerli olan bütün marketlerde de geçmektedir. Bu marketler: Migros, Carrefour, Şok, Kipa, Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri ve Sarıyer Marketleri’dir.

n11 de para puan nasıl kullanılır?

⦁ Satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra, ödeme kısmına geçin. ⦁ Ödeme aşamasına geldiğinizde, kredi kartı puanlarının dahil edilip edilmeyeceğine ilişkin bir kısım gelecektir. Kredi kartı puanlarımı kullan seçeneğine tıkladığınızda, kartınızdaki puanlar da ödemeye dahil edilir.

Bonus puan hangi sitelerde kullanılır?

Hesabında biriken parapuanları kullanıcılar bir sonraki alışverişlerinde kullanarak harcamalarının bir kısmını veya tamamını karşılayabilirler. QNB Finansbank para puanların geçerli olduğu siteler şunlardır; koctas.com.tr, tchibo.com, bavul.com, ikea.com, n11.com, lidyana.com, tozlu.com, ciceksatis.com.

You might be interested:  Sık sorulan: En Çok Para Hangi Işte Var?

Axess Chip para ne işe yarar?

Kazandığınız chip -paraları dilediğiniz zaman, anlaşmalı Axess üye işyerinde harcayarak bedava alışverişin keyfini yaşarsınız. ​1 chip – para = 1 TL değerindedir. Akbank Kart’ın indirim kampanyalarını takip ederek, kampanyaya dahil sektörlerde yapacağınız alışverişlerinize indirim kazanabilirsiniz.

Chip para ile benzin alınır mı?

Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Chip para ile yakıt alınır mı?

Chip – para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip – para kazanımları da iptal edilecektir. Chip -paranın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır. Kazanılan chip -paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector