Soru: Oyuncular Ne Kadar Para Alıyor?

Oyuncular ne kadar para kazanıyor?

Figüranlar ortalama olarak çalıştıkları gün için 150 TL ile 250 TL arasında olan bir ücret almaktadır. Bu kişiler setlerde yemek verildiği için de yemek ihtiyaçları adına ekstra ücret ödemesine de gerek yoktur.

Oktay Kaynarca bölüm başı ne kadar para alıyor 2020?

Her hafta rating rekorları kıran dizide Oktay Kaynarca bölüm başı 85 bin TL ücret alıyor. Kaynarca ‘nın aylık kazancı ise 340 bin TL’ye ulaşıyor.

Deniz Işın kaç para alıyor?

Yine Selen Uçel 25 bin lira, Deniz Işın 25 bin lira, Serkay Tütüncü 30 bin lira, İlayda Alişan 35 bin lira, Deniz Çakır 45 bin lira, Mehmet Aslantuğ 45 bin lira ve Hülya Avşar ise 50 bin lira almaktadır. Video Player is loading.

Melikşah bölüm başı kaç para alıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah karakterine hayat veren Buğra Gülsoy ve Sencer karakterine hayat veren oyuncumuz Ekin Koç bölü başına yaklaşık olarak 47.000 TL ücret almaktadırlar.

Figüranlar bölüm başı ne kadar alıyor?

Bölüm başına maliyeti 80000 ile 1,5 milyon TL arasında değişmekte olan dizilerin oyunculara getirdiği kazanç nedir diye bakacak olursak bölüm başı en çok alan oyuncu yaklaşık 80000 TL alıyor en düşük alan figürasyon oyuncuları ise 20-25 TL ücret alıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: ₦ Hangi Para Birimi?

Modeller ne kadar kazanıyor?

Model Maaşları Ne Kadar? Amatör ya da profesyonel olmaya bağlı olarak işbaşı model maaşları farklılık yaratabilmektedir. Genel olarak 2500 TL’den başlamak suretiyle limit yapılacak işe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama ise 3800 TL veya 4000 TL gibi bir ücret ön plana çıkıyor.

Oktay Kaynarca Kiğılı reklamından kaç para aldı?

İdaş şirketi, Kaynarca ‘ya yaklaşık 8 milyon lira teklif etti. Ancak Kaynarca 8 milyonu almak yerine sahibi arkadaşı olan Kiğılı ‘yı tercih etti. Bu gelişme üzerine İdaş şirketi, Kaynarca ‘ya teklif ettiği fiyatın yarısına, yani 4 milyon liraya Özcan Deniz’le iki yıllık anlaşma imzaladı.

Hızır bölüm başı kaç para alıyor?

Dizinin sevilen karakteri Hızır olarak başrolü üstlenen yakışıklı oyuncu Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin bir bölümü için 85 bin TL aldığı söyleniyor.

Kenan imirzalıoğlu bölüm başı kaç para alıyor?

Posta yazarı Eylem İpek Şafak ise, ünlü oyuncuya yapılan teklifin ne kadar olduğunu açıkladı. Dudak uçuklatan teklif: Habere göre, Kenan İmirzalıoğlu ‘na bölüm başı tam 250 bin TL’lik ücret teklif edildi.

Polat Alemdar bölüm başına ne kadar alıyor?

Türkiye’de en çok kazanan dizi oyuncusu unvanını elinde bulunduran Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi’nde ‘ Polat Alemdar ‘ rolü nedeniyle bölüm başına 75 bin YTL aldığı belirtiliyor.

Gürkan Uygun bölüm başı ne kadar alıyor?

‘Kurtlar Vadisi’ndeki ‘Memati’ karekterini canlandıran Gürkan Uygun da bölüm başına 5 bin YTL kazanıyor. Dizilerde figüranların ücretleri ise diğer ücretlerle kıyaslanamayacak kadar düşük.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector