Ziraat Bankası Hangi Atm Den Para Çekilir?

SON DAKİKA HABERİ: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri imzalanan protokol ile bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dâhilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek. Son dakika haberi!

Ziraat Bankası hangi bankalarla ortak ATM?

Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

Bankkart hangi ATM lerde kullanılır?

Yurtiçinde tüm POS ve ATM’lerde, yurtdışında da VISA ve MasterCard logolu ATM ve POS’larda Bankkart ile işlem yapabilirsiniz. TROY logolu Bankkartlar ile yalnızca yurtiçi nakit çekim ve alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat hangi ATM lerde ücretsiz?

Ücretsiz Ortak ATM Kullandıran Bankalar

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank.
 • Vakıfbank.
 • Ziraat Katılım.
 • Vakıf Katılım.
 • Ziraat Bankası Ortak ATM mi?

  Tüm Banka Kartları İçin Ortak ATM

  Yurt İçi Banka Kartı ATM Paylaşımı uygulaması dahilinde; Ziraat Bankası banka kartı ve kredi kartlarınız ile diğer bankalara ait ATM’lerden de hesap bakiyesi öğrenme, para çekme, para yatırma, kredi kartı borç ödeme ve kredi kartı borç sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

  Ziraat ortak ATM hangi bankalar 2022?

  Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri, bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dahilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

  You might be interested:  Bursluluk Kazanan Öğrenciler Ne Zaman Para Alır?

  Ortak ATM de hangi bankalar var?

  Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

  Bankamatikler 5 TL alır mı?

  Akbank ATM’lerinden 5, 10, 20, 50, 100 ve 200 TL banknotlar yatırılabilmektedir.

  Ziraat Bankası BankKart nasıl kullanılır?

  Ziraat Bankası’​nın sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM’de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

  Bankamatikten kartla para nasıl çekilir?

  En yakın ATM’ye gidiniz. Banka hesabınızdan para çekecekseniz, banka kartınızı, kredi kartı hesabınızdan para çekecekseniz, kredi kartınızı yanınızda bulundurun. ATM’ye gelin ve kartınızı soketten içeri yerleştirin. Kartınız ATM’den içeri yerleştirdikten şifrenizi girerek ATM ekranına giriş yapın.

  Ziraat Bankası hangi bankalardan para çekebilir?

  Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım, ortak ATM kullanımı konusunda protokol imzaladı. Bu 5 bankanın müşterileri, herhangi bir ek ücret ödemeden işlem yapabilecek.

  Ziraat ortak ATM ne kadar para kesiyor?

  Ziraat ATM para çekme ücreti konusunda tüketicilerin karşısına herhangi bir ücret çıkmaz. Ziraat Bankası ATM’lerinden, Ziraat Bankası kartınızla hesabınızdan herhangi bir ücret ödemeden para çekme işlemi yapabilirsiniz.

  Ortak ATM’ler para kesiyor mu?

  Bu ücret genelde bankadan çekilen paranın miktarına göre değişiyor. BDDK’nın son düzenlemesine göre ortak ATM’lerden farklı kartlar ile 100 liralık para çekiminde alınabilecek komisyon ücreti 2 lira 30 kuruş ile sınırlandırıldı. 100 liranın üzerinde çekilen paralarda da benzer oranlarda rakam yükseliyor.

  You might be interested:  Atm De Ne Kadar Para Olur?

  Hangi bankamatikler birleşti?

  Bankaların kendi aralarında yaptıkları anlaşma karara bağlandı. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, PTTBank ve Emlakbank’a ait ATM’ler tek bir ATM’de toplanacak. Ocak ayı içinde imzalanacak protokole göre, orta kullanımda müşterilerden komisyon ve masraf ücreti alınmayacak.

  Ziraat Bankası ATM neler yapılır?

 • Para Çekme.
 • Para Transferleri. ​Havale İşlemleri. ​EFT İşlemleri.
 • Para Yatırma. Hesaba Para Yatırma.
 • Ödeme İşlemleri. Fatura Ödeme (Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV, v.b.)
 • Yatırım İşlemleri. Yatırım Fonu Alış / Satış
 • Başvuru İşlemleri. Bireysel Kredi Başvuru.
 • Bankkart İşlemleri. Hesap Özeti.
 • Sim Kart Bloke Kaldırma.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector